Благодійний фонд «Інтер - дітям»

Благодійний фонд «Інтер - дітям» вже п'ятий рік поспіль збирає кошти на покупку життєво важливого обладнання для дитячих лікарень. Завдяки глядачам «Інтера», друзям, партнерам телеканалу, а також всім небайдужим людям з 2014 року врятовані вже сотні дитячих життів.

На даний момент фонд «Інтер - дітям» проводить збір коштів для придбання сучасного апарату УЗД для відділення новонароджених та недоношених дітей НДІ ПАГ, вартістю 1 мільйон гривень.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634