Аукціон — Лот № 238

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Присутнiсть на зйомках кулiнарного шоу "Готуємо разом"

Присутнiсть на зйомках кулiнарного шоу "Готуємо разом"

"Телевізійна кухня" програми "Готуємо разом" - це Вам не просто декорації, камери, прожектори... Це ще й гострі ножі, гарячі духовки і повний холодильник різної смакоти. Передача знімається без глядачів, а от прихильників у неї - хоч відбавляй.

Тож, ведучі Андрій Дром та Андрій Доманський запрошують покупця цього лота не просто в гості, запрошують в ефір телеканалу "Інтер". Як завжди буде смачно і весело в компанії двох чарівних одеситів.

Поточна ціна: 2200 грн.
Початкова ціна: 900 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634