Аукціон — Лот № 311

Аукціон завершено
Майстер-клас з плавання від Андрія Данілевича

Майстер-клас з плавання від Андрія Данілевича

Свого часу спорт виробив у Андрія Данилевича звичку до режиму та дисципліни, а також навчив чітко ставити цілі і правильно розраховувати свої сили. Ведучий програми "Стосується кожного" і сьогодні знаходить час і для тренувань, і для змагань з плавання і триатлону, і для благодійних проектів.

Для того, хто переможе в цьому лоті, майстер спорту Андрій Данилевич проведе майстер-клас з плавання!

Поточна ціна: 2100 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634