.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 600 000 грн

Аукціон — Лот № 341

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Тест-драйв з ведучим авторубрики програми "Ранок з Інтером" - Сергієм Волощенком

Тест-драйв з ведучим авторубрики програми "Ранок з Інтером" - Сергієм Волощенком

Пристебніть ремінь, "Ранок" вже за кермом!

Вирушайте в дорогу разом з нашою авторубрикою. У Вас буде унікальна можливість разом з ведучим Сергієм Волощенко випробувати авто на тест-драйві.

Вже у 6-річному віці ведучий рубрики Сергій Волощенко знав, що головною пристрастю життя будуть машинки. У цьому ж віці вперше сів за кермо. Батько працював викладачем в ДОСААФ, тому обирати на чому їздити він міг вже тоді. Спочатку ГАЗ-53, потім "копійка", ЗІЛ-130, навіть автобус ЛАЗ. Хто ж знав, що цьому списку кінця і краю не буде.

Іспит рубриці "Ранок за кермом" уже здавали Volvo V60 Cross Country, Toyota Hilux, Range Rover Evoque 2.2 SD4, Mazda 2 1.5, Skoda Rapid 1.6 TDI та багато інших моделей різних марок авто.

Яка дістанеться саме Вам?

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634