Аукціон — Лот № 404

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Спортивне тренування у фітнес-клубі разом з братами Бондарчук

Спортивне тренування у фітнес-клубі разом з братами Бондарчук

Олександр Бондарчук, ведучий програми "Свідок" на телеканалі НТН, з дитинства дружить зі спортом. Фанати гандболу напевно пам'ятають кращого воротаря чемпіонату України 1997 року. Та крім гандболу, Олександр, як і багато хлопців, цікавився карате, боксом та іншими видами єдиноборств. І сьогодні в своєму щільному графіку ведучого, Олександр Бондарчук знаходить час для тренувань і уважно стежить за тим, що відбувається в світі спорту. Зараз серед українських спортсменів особливо цінує Василя Ломаченка та Олександра Усика і мріє потиснути їм руку.

А ось потиснути руку самому Олександру тепер може кожен! І не просто потиснути, а пройти повноцінне тренування з Олександром Бондарчуком та його братом Василем у одному зі столичних фітнес-центрів!

Так, так! Відомий український співак Василь Бондрачук теж вирішив взяти участь у благодійній акції. Як і брат, Василь теж грав у гандбольній команді. Але одного разу спортивній кар'єрі віддав перевагу музичній! Проте, спорт у його житті посідає особливе місце. Василь Бондарчук, відомий своїми спортивними захопленнями, вже побував професійним гандболістом, спробував (і небезуспішно!) бодібілдинг, захоплювався футболом, волейболом, танцями, пейнтболом та навіть стрибками з 10-метрової вишки у воду.

У такій компанії гарний настрій гарантовано!

Поточна ціна: 1800 грн.
Початкова ціна: 1700 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634