.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 470 000 грн

Аукціон — Лот № 416

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Велопрогулянка з Владом Ямою

Велопрогулянка з Владом Ямою

Владислав Яма — один из самых востребованных украинских танцоров и шоуменов. Кроме того, что Влад красивый и обаятельный, он еще обдалает великолепным чувством юмора. В этом зрители "Интера" смогли убедиться посмотрев шоу "Добрый вечер на "Интере" - 15 октября. Звездный блеск, шутки, смех, азарт и настоящий танцевально-интеллектуальный баттл! Влад Яма играл с Дмитрием Каднаем, Аленой Шоптенко, Ириной Юсуповой, Романом Кадеминым. Что победило в душе Влада Ямы - азарт или джентльменство? Способен ли он ради победы своей команды перетанцевать хрупкую Алену Шоптенко? Об этом вы узнаете посмотрев выпуск "Танцуют все" у нас на канале в YouTube, а в прямом эфире студии "Утра" Влад Яма представил свой лот для нашего благотворительного аукциона - "Совместная велопрогулка".


Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634