Аукціон — Лот № 431

Аукціон завершено
Тренування з богатирями Василем Вірастюком та Сергієм Конюшком

Тренування з богатирями Василем Вірастюком та Сергієм Конюшком

Два українських богатиры! Найсильніші чоловіким країни, та що там країни... Навряд чи на планеті знайдеться багато людей, які, як Василь Вірастюк, здатні тягнути за собою п'ять трамвайних вагонів або зчеплення десяти машин Mitsubishі... А як цодо того, щоб підняти і встановити на тумби чотири крижаних куби, кожен по 150 кг... Звісно, за одне тренування ви навряд чи зрушете хоча б один такий куб. Але безумовно, цей день поставить вірний напрямок для самостійної роботи, додасть впевненості і принесе масу позитивних емоцій.

Тим більше, що разом з Василем майстер-клас буде вести сам Сергій Конюшок. Сергій з 2003 року бере участь у змаганнях з силового екстриму (Strongman), у нього за плечима не один світовий рекорд з цього виду спорту. А українські зірки знають його як чудового тренера!

На головному фото цього лота для повної картини не вистачає ще одного, третього богатиря. Це Ви? Робіть ставку!

 

Поточна ціна: 2500 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634