Аукціон — Лот № 436

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Присутність на зйомках і можливість зіграти роль у серії циклу кримінальних докудрам "Речдок"

Присутність на зйомках і можливість зіграти роль у серії циклу кримінальних докудрам "Речдок"

"Вещдок" - новый проект собственного производства телеканала "Интер". Каждая серия — это  отдельная история, основанная на реальных событиях. Создатели формата показывают, как в раскрытии запутанного уголовного дела может помочь случайно обнаруженная следователем деталь. Ключом к разгадке становятся оброненная заколка, потерянная пуговица или подброшенная записка… Вещественное доказательство. Вещдок".

Покупець цього лота зможе не тільки побувати на зйомках , але і зіграти роль в одному з выпусків циклу кримінальних докудрам "речовий доказ". Як відбуваються зйомки, дивіться у сюжеті "Ранку з "Інтером":

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Зроблена максимальна ставка!

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634