Аукціон — Лот № 695

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Фотосесія в студії "Ранку з Інтером"

Фотосесія в студії "Ранку з Інтером"

Фотосесію в студії програми "Ранок з Інтером" проведе професійний фотограф "Інтера".

Покупець даного лота не просто сфотографується біля красивих декорацій. Ви зможете відчути себе зіркою прямого ефіру!

Адже ви опинитеся в телезадзеркаллі - побачите студію програми "Ранок з Інтером", в якій кожен будній день з 7.00 до 10.30 по черзі господарюють ведучі Анастасія Даугуле та Ірина Юсупова. Вони допомагають глядачам прокинутися, розповідають новини і зустрічають гостей. На гостьовому диванчику ви також зможете зробити кілька вдалих кадрів - вся студія буде у вашому розпорядженні! А на пам'ять про цю незвичайну фотосесію у вас залишиться каталог цифрових фотографій.

Поточна ціна: 600 грн.
Початкова ціна: 500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634