.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 216 000 грн

Аукціон — Лот № 444

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Фотопрогулянка – від професійного фотографа "Інтера" Валерія Терещенко

Фотопрогулянка – від професійного фотографа "Інтера" Валерія Терещенко

Професійний фотограф "Інтера" Валерій Терещенко запрошує Вас на фотопрогулянку. На згадку про цю прогулянку у вас залишаться цифрові фотографії на тлі улюблених місць Києва.

Маршрут – індивідуальний, з урахуванням характеру і смаків власника цього лота. Ви можете гуляти як на самоті, так і в компанії близьких людей – наш фотограф чудово впорається з завданням і портрета, і групового фото.

Поточна ціна: 2400 грн.
Початкова ціна: 500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634