.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 470 000 грн

Аукціон — Лот № 446

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Майстер-клас з вокалу від Міли Нітіч

Майстер-клас з вокалу від Міли Нітіч

Яскрава і талановита молода співачка Міла Нітіч з задоволенням проведе майстер-клас з вокалу для покупця цього лота.

Музика завжди оточувала Мілу. Тато – професійний музикант, духовик. І перші картинки – це нотки партитур батька, розкидані по всьому будинку. Перші проби співати - це дуети зі звучними з магнітофона Міраї Керрі, Еллою Фіцджеральд, Вітні Х'юстон, Бейонс. У вісім років Мілу віддали до музичної школи за класом фортепіано. Вчителі відразу відзначили незвичайний і сильний голос дівчинки. У шістнадцять років Мілу Нітіч запросили працювати відразу в два професійних колективи: естрадно-симфонічний оркестр МВС України і Хмельницький Муніципальний духовий оркестр. Це була чудова школа для молодої співачки. Паралельно за порадою батьків Міла вступила до Хмельницького Національного Університету на інженерну спеціальність. Але спеціальність інженера не дуже приваблювала дівчину, вона завжди мріяла співати і бачила себе на сцені....

Одного разу, не сказавши нікому ні слова, поїхала до Києва і взяла участь в конкурсі "Караоке на майдані", а потім у телепрограмі "Шанс". Міла Нітіч вийшла у фінал і потрясла всіх виконанням пісні Селін Діон "All By Myself".

Потім був величезний успіх в Юрмалі на фестивалі "Нова хвиля" - публіка концертного залу "Дзінтарі" встала й аплодувала стоячи молодій співачці з України – Мілі Нітіч.

Міла Нітіч - постійний учасник концертів "Інтера": "Перемога. Одна на всіх", "Мрія про Україну", "Україна від "А" до "Я", музичного проекту "Місце зустрічі". Її голос звучить і піснях улюблених серіалів глядачів "Інтера" - "Поверни мою любов" і "Заради кохання я все зможу", "Запитайте у осені".

Пісня з серіалу "Запитайте у осені" стала справжнім хітом. Як зізнається сама співачка, вона завжди мріяла виконати мелодійну пісню, якими славилися наші старі кінофільми. "І ось мрія збулася! - вважає Міла Нітіч. - Запис саундтреків – це колосальний досвід для будь-якого артиста. У пісні дуже важливо правильно передати атмосферу фільму".

 

Поточна ціна: 1500 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634