.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 470 000 грн

Аукціон — Лот № 447

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Біговe тренування з Іриною Ліщинською

Біговe тренування з Іриною Ліщинською

Відома українська спортсменка, віце-чемпіонка Олімпійських ігор з легкої атлетики Ірина Ліщинська запрошує на спеціальне бігове тренування.

"Біг – це все моє життя, так як я бігаю вже близько 30 років. Це самодисципліна, спосіб перевірити себе, це самореалізація, це приємні відчуття тонусу і енергії в тілі, це ясність думок, це прекрасний спосіб розслабитися. Це філософія, це спосіб познайомитися з новими людьми, це спілкування, це чудова атмосфера в колі однодумців, це спосіб об'їхати всю земну кулю, дізнатися про культуру інших країн і прославити свою країну. А ще, завдяки участі у благодійному аукціоні, це спосіб допомогти новонародженим дітям зробити перший подих!", - каже Ірина.

За плечима Ірини Ліщинської срібло літніх Олімпійських ігор в Пекіні та чемпіонату Світу з легкої атлетики в Осаці, безліч золотих нагород в національних першостях. Ірина – уважний тренер, який знає, як потрібно працювати з бігунами або спортсменами, які тільки починають свій шлях на біговій доріжці і ще не оволоділи правильною технікою і всіма секретами бігу.

Тренування з Іриною Ліщинською – це чудова можливість зустрітися з титулованою спортсменкою, побігати, чудово провести час, і, до того ж, зробити добру справу.

Поточна ціна: 1100 грн.
Початкова ціна: 800 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634