.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 600 000 грн

Аукціон — Лот № 449

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Екскурсія на радіо "Перець ФМ" з унікальною можливістю провести ефір разом з діджеєм

Екскурсія на радіо "Перець ФМ" з унікальною можливістю провести ефір разом з діджеєм

Один з ведучих "Стильного радіо/Перець FM" (Київ- 105.5, мережа – вся Україна ) проведе екскурсію радіостанцією, розповість про основні принципи роботи радіоведучих. Після чого ви самі зможете випробувати отримані знання на практиці – разом з ведучим ви в прямому ефірі проведете ефір разом з діджеєм. На пам'ять у вас залишиться автограф зірки, спільне фото і фірмова іграшка від "Перець ФМ"

Поточна ціна: 1200 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634