Аукціон — Лот № 453

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Блакитна сукня головної героїні серіалу "Мереживо долі"

Блакитна сукня головної героїні серіалу "Мереживо долі"

Серіал "Мереживо долі", який показав телеканал "Інтер", став найкращою серіальною прем'єрою року на українському ТБ. Головні ролі в кіносеріалі "Мереживо долі" виконали Міла Сивацька, Євгенія Розанова, Денис Васильєв, Олег Гаас і Ганна Адамович. Також у проекті знялися такі відомі актори, як Ольга Сумська, Валерій Афанасьєв, Кирило Жандаров, Віктор Сарайкін, Олеся Жураковська та Дмитро Суржиков.

На нашому аукціоні представлено кілька речей з реквізиту популярного серіалу. Цей лот - блакитна сукня, улюблене вбрання молодшої сестри Ольги, яку з успіхом зіграла Міла Сивацька.

Актрисі - 17 років. Втім, юний вік не заважає Мілі Сивацкій грати складні драматичні сцени. За спиною в Міли – робота майже у двох десятках фільмів і серіалів, адже вона знімається з 9 років. У "Мережеві долі" актрисі дісталася роль дівчини, на долю якої випали серйозні випробування.

"Моя героїня своїм прикладом вчить людей не здаватися, – каже Міла Сивацька. – Цей серіал – про реальне життя, де далеко не всі історії складаються щасливо. Тут показано, як персонажі поводяться в різних ситуаціях, і що твої погані вчинки повернуться до тебе – через рік, два або десять років. Що є межа, перейшовши яку, ти вже нічого не зможеш повернути назад. Сподіваюся, моя героїня в цьому фільмі нагадає глядачам, що завжди потрібно вірити, сподіватися і боротися".

Нехай це плаття з благодійного аукціону стане для вас щасливим!

Note: Головна героїня – маленька і струнка дівчина, тому розмір сукні імовірно XS (ОГ – 78 см, ОС – 86 см)

Поточна ціна: 1100 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634