Аукціон — Лот № 523

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Автограф Тома Круза

Автограф Тома Круза

Фотография Тома Круза с сертифицированным аутентичным автографом голливудского актера, звезды фильмов "Миссия невыполнима", "Джек Ричер", "Война миров" и многих других блокбастеров, трижды обладателя премии "Золотой глобус" и трижды номинанта на "Оскар".

Лот представлен Сергеем Конновым, известным адвокатом, президентов Ассоциации юристов Украины

Поточна ціна: 25000 грн.
Початкова ціна: 10100 грн.
Зроблена максимальна ставка!

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634