Аукціон — Лот № 535

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Фото  Олександра Усика з автографом

Фото Олександра Усика з автографом

"Вставай, чемпіоне!" - світиться на його будильнику. Можливо, в цьому секрет неймовірної Сашкової цілеспрямованості?
Сашко Усик - справжній улюбленець публіки! І боксер відповідає своїм уболівальникам тією ж монетою - видовищними перемогами і незабутнім спортивним шоу. Він - зірка світового боксу, який успішно представляє нашу країну на міжнародних аренах.

"Я представляю не якусь окрему людину, а країну, в якій живе дуже багато людей. В Україні я став чемпіоном. Ми не обираємо Батьківщину. Але ми вибираємо: бути Людиною або не бути. Хтось задоволений тим, що я роблю, хтось не дуже. Хтось заздрить. Але, тим не менш, я всім бажаю тільки щастя і добра" - зізнався колись Олександр у студії "Інтера"

Нехай фото з автографом чемпіона, нагадує вам, що нова сторінка в історії світового боксу пишеться українськими боксерами.

Поточна ціна: 1900 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634