.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 600 000 грн

Аукціон — Лот № 541

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Нежное платье от украинского бренда для маленьких принцесс Miss Cocobant

Нежное платье от украинского бренда для маленьких принцесс Miss Cocobant

Бути маленькою принцесою - справа складна і відповідальна. Потрібно і побігати встигнути, і пострибати, і волосся розтріпати, і залишатися при цьому ідеально красивою. Підкреслити свою природну досконалість, насправді, нескладно. Весь секрет - у сукні. Ніжні смуги різних кольорів італійської тканини в поєднанні з повітряним зефирным под'юбніком підкреслять красу цієї модної крихти. А щасливі оченята власниці стануть фінальним елементом ідеального образу.

Це ніжне плаття є в різних розмірах. Ми підберемо для Вашої дівчинки той, який найбільш їй пасуваьиме або пошиємо цю модель спеціально для вас протягом тижня.

Про бренд Miss Cocobant

Miss Cocobant - молодий український бренд, який представлений на ринку всього кілька років. За цей час його встигли полюбити дівчинки в Україні, Росії, Казахстані,Монако. Для створення одягу використовуються дизайнерські тканини, а родзинкою і в той же час візитною карткою бренду є ексклюзивний крій.

Офіційна сторінка бренду в Instagram

 

 

Поточна ціна: 1300 грн.
Початкова ціна: 1200 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634