Аукціон — Лот № 542

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Автограф Антоніо Бандераса

Автограф Антоніо Бандераса

Лот от мецената Александра Крылова и проекта Memorabilia

Сертифікований автентичний автограф Антоніо Бандераса на фото з легендарного фільму "Маска Зорро", в якому персонаж всесвітньо відомого актора б'ється з посмішкою на губах, і його очі під маскою із чорного оксамиту сміються в обличчя смерті. Безстрашний Зорро виконує захоплюючий танець під акомпанемент рушничних пострілів і під час романтичної дуелі з самою неприступною з красунь завойовує її серце.

Поточна ціна: 10100 грн.
Початкова ціна: 10100 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634