.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 600 000 грн

Аукціон — Лот № 571

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Боксерські рукавички з автографом Олександра Усика

Боксерські рукавички з автографом Олександра Усика

Нова сторінка в історії світового боксу пишеться українськими боксерами. Два чемпіонські титули приніс 2016-й рік Василю Ломаченко та Олександру Усику. І обидва вони змогли захистити свої титули.

Проект "Великий бокс" на "Інтері" підбив підсумки 2016 року для України. Це був унікальний ефір: в одній студії зустрілися два друга, два легендарних спортсмена, які працюють за океаном – чемпіон світу за версією WBO в другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко і чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик.

Ці рукавички підписав Олександр Усик спеціально для глядачів "Інтера"в ефірі програми "Великий бокс"

Поточна ціна: 5100 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634