Аукціон — Лот № 578

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Поїздка в "ринг-таксі" з автогонщиком-чемпіоном Ігорем Скузом по трасі ЧУ з шосейно-кільцевих гонок

Поїздка в "ринг-таксі" з автогонщиком-чемпіоном Ігорем Скузом по трасі ЧУ з шосейно-кільцевих гонок

Цей лот для найсміливіших - для тих, хто любить швидкість та екстрім!

Багаторазовий чемпіон України з кільцевих гонок, переможець етапів чемпіонату Європи, багаторазовий призер міжнародних змагань Ігор Скуз запрошує побувати на Чемпіонаті України з шосейно-кільцевих гонок, а також в якості лота запрошує в поїздку у своєму "ринг-таксі" - на своему спортивному авто.

Це унікальна можливість проїхати в спортивній машині разом із зоряним водієм за маршрутом Чемпіонату України з шосейно-кільцевих перегонів.

Ready! Steady! Go! Заїзд відбудеться наступного сезону відразу після етапу Фіналу Чемпіонату України з шосейно-кільцевих перегонів. Точну дату заїзду буде вказано пізніше.

А кому пощастило проїхатися в "ринг-таксі" з Ігорем Скузом минулого разу, дивіться у сюжеті програми "Ранок з Інтером"

Поточна ціна: 2100 грн.
Початкова ціна: 1100 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634