.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 470 000 грн

Аукціон — Лот № 100

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Індивідуальна психологічна консультація Тіни Берадзе

Індивідуальна психологічна консультація Тіни Берадзе

Дуже корисний, а для когось, можливо, і рятівний лот запропонувала для аукціону "Інтер - дітям" відомий лікар-психіатр, медичний психолог і член Асоціації випускників Медичної школи Гарвардського університету Тіна Берадзе - індивідуальна психологічна консультація.

"Нам не можна залишатися байдужими, - каже Тіна Берадзе. - Я розумію, що існує недовіра до благодійних акцій. Тому величезне спасибі телеканалу "Інтер", який надав мені можливість взяти участь в настільки чудовому проекті. Не важливо, скільки у тебе дипломів і яка в тебе неперевершена англійська. Важливо, скільки людей посміхаються, чуючи твоє ім'я, бо колись ти їм зробив добро".

Поточна ціна: 2500 грн.
Початкова ціна: 2500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634