Аукціон — Лот № 582

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Незвичайне відвідування зоопарку "XII місяців"

Незвичайне відвідування зоопарку "XII місяців"

Володаря лота чекає ексклюзивна двогодинна екскурсія з професійним гідом, які знають все про вихованців Зоопарку щасливих звірів "ХІІ" місяців ". Крім того, ви самі зможете погодувати жирафа Миколу Степановича і носорога Арчі, а на пам'ять отримати спільне фото з орангутангами Магдою або Йозефом - це абсолютно безпечно навіть для малюків, адже під час імпровізованої фотосесії мавпочка буде на руках доглядача.
Даний лот передбачає екскурсію для сім'ї з 4 осіб.

Поточна ціна: 1400 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634