.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 222 000 грн

Аукціон — Лот № 586

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Курс "Продюсер" від "Інтершколи"

Курс "Продюсер" від "Інтершколи"

Мрієте стати продюсером? Хочете зробити несподіваний подарунок близькій людині і допомогти їй знайти своє покликання? Є чудова ідея - сертифікат на навчання в "Інтершколі" - першій і найкращій освітній програмі в сфері медіа!

У нас на аукціоні ви зможете сплатити за навчання дешевше і потрапити до "Інтершколи" без кастингу. Але радимо вам не гаяти часу, оскільки навчання починається вже в жовтні і такий чудовий лот у нас тільки один!

Про спеціалізацію "Продюсер":

Продюсер - це організатор і керівник медіапроектів. Людина-оркестр, який вирішує питання фінансування, пошуку персоналу і техніки, а також дистрибуції твору.

Як реалізувати творчий задум і перетворити ідею на успішний проект? Як правильно спланувати виробництво? Як розрахувати терміни і бюджет? Що таке ефективна команда і як її зібрати? Пошуком відповідей на ці питання і займається продюсер.

Для нього не буває нездійсненних завдань і проблем, які не можна розв'язати. Впевненість у власних силах - результат отриманих знань і досвіду. Магія, якій можна навчитися.

Продюсер повинен вміти оцінити професіоналізм операторів, режисерів, сценаристів проекту, тому викладачі "Інтершколи" розповідають про тонкощі виробництва, серед яких основи режисури, операторської майстерності та драматургія.

Графік навчання

Заняття проводяться у будні дні: вівторок, четвер з 18:00 до 22:00 та у вихідні дні: субота з 12:00 до 18:00.

Початок навчання: жовтень 2017 року

Термін навчання: 9 місяців

Поточна ціна: 10000 грн.
Початкова ціна: 10000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634