Аукціон — Лот № 587

Аукціон завершено
Запрошення на двох на зіркові посиденьки на радіо "П'ятниця"

Запрошення на двох на зіркові посиденьки на радіо "П'ятниця"

Раз на місяць в студії радіо "П'ятниця" в прямому ефірі проходять зіркові посиденьки - програма "Велика п'ятниця". У володаря даного лота є унікальна можливість не просто побувати в студії і побачити роботу радіоведучих, а й взяти участь у зіркових посиденьках, взяти у знаменитості автограф, зробити Селфі, задати запитання ведучій Ганні Свиридовій ... "Велика п'ятниця" - це цікаве і веселе спілкування в прямому ефірі, з сюрпризами і частуванням. Потрапити в студію "Великої п`ятниці" прагнуть багато, але шанс є тільки в учасників нашого онлайн-аукціону. Один лот передбачає запрошення для двох людей. Кількість лотів обмежене. День і час відвідування студії "Великої п'ятниці" в обов'язковому порядку повинні бути попередньо узгоджені.
 
"Велика П'ятниця" - у нас привід завжди є!

Поточна ціна: 1600 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634