.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 662 000 грн

Аукціон — Лот № 588

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Майстер-клас з розпису одягу та взуття

Майстер-клас з розпису одягу та взуття

Як відомо - зустрічають по одягу. Хочете відзначитися ексклюзивним вбранням? Та ще й в модному зараз стилі Hand-made? Запрошуємо на майстер-клас з розпису одягу текстильними акриловими фарбами. Майстер Ганна Могильова максимально докладно розповість і покаже, як це правильно зробити. На майстер-класі ви зможете розмалювати, наприклад, свої кеди, елегантний шарф або джинсову куртку - варіацій сюжетів безліч, а палітра кольорів насичена і різноманітна. Цей майстер-клас стане чудовим подарунком для всіх, хто хоче оновити свій гардероб або додати до образу не нудний аксесуар з оригінальним малюнком.

Будь-яка річ, від сумочки до чобіт, стане індивідуальною і неповторною.

Поточна ціна: 800 грн.
Початкова ціна: 700 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634