Аукціон — Лот № 593

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Справжні "робочі" пуанти балерини берлінської опери Яни Саленко

Справжні "робочі" пуанти балерини берлінської опери Яни Саленко

Вона прала пальці в кров, падала, але продовжувала наполегливо тренуватися. Для прими Берлінської опери, киянка Яна Саленко, шлях до вершини балетного Олімпу був довгим і тернистим. Її історія схожа на кіно. Дівчинка з багатодітної сім'ї дуже пізно, в 12 років, почала займатися балетом. На старті кар'єри вона серйозно травмувала спину. Вердикт лікарів був невтішним - з танцями доведеться покінчити. Але сила духу та любов до балету виявилися сильнішими хвороби. Тендітна дівчина здобула свою першу перемогу - над собою. Потім вона виконувала соло в київській опері, отримала світове визнання. Сьогодні Яна Саленко прима берлінської опери, кохана дружина і турботлива мама.

Незважаючи на свій щільний графік, балерина знаходить час для виступів у рідному місті - цієї осені Яна Саленко привезла в Київ сольну програму, присвячену Марлен Дітріх - актрисі, яка надихає її своєю силою духу. В студію "Ранку з "Інтером" вона прийшла не з порожніми руками. На наш благодійний аукціон Яна Саленко передала свої робочі пуанти, найважливіший предмет для щоденної роботи балерини:

"Це мої справжні робочі пуанти, в яких я тренувалася. Це подарунок від чистого серця. У них дуже багато "крові", любові і роботи. Вони обов'язково принесуть удачу!" - презентувала свій лот Яна Саленко.

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634