.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 662 000 грн

Аукціон — Лот № 595

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Картина відомої художниці Ядвіги Мацієвською

Картина відомої художниці Ядвіги Мацієвською

Заради нового полотна вона могла поїхати за тысяи кілометрів від рідного Києва. І нехай шлях пролягав тайгою або гірськими перевалами..

Художниця Ядвіга Мацієвська написала сотні картин і більше шести тисяч етюдів, однак за життя так і не дочекалася державного визнання. Зараз її роботи цінують по всьому світу і одна з них може з'явитися в колекції когось із глядачів "Інтера".

Картину передав на благодійний аукціон один художниці - Микола Калашников, провідний конструктор заводу "Антонов", з яким Ядвіга Мацієвська подружилася ще в сімдесятих на льотних випробуваннях.

Поточна ціна: 9000 грн.
Початкова ціна: 9000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634