.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 600 000 грн

Аукціон — Лот № 604

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Уютные посиделки с Настей Даугуле

Уютные посиделки с Настей Даугуле

Ведуча "Ранку з Інтером" Анастасія Даугуле - особистість цікава і різнобічна. І у власника даного лота є унікальна можливість - на власні очі в цьому переконатися.

За чашкою кави в одному з київських ресторанів Настя розповість, як це - прокидатися о 4 ранку, щоб вже о 7.00 з посмішкою вітати всю країну в прямому ефірі. Як в добі знайти час не тільки на роботу, нові книги, очікувані кінопрем'єри, але і на щоденну пробіжку і тренування в басейні. Адже Настя, ще рік тому не вміла плавати, у червні взяла участь в міжнародному плавальному турнірі Le Défi de Monte-Cristo - "Виклик Монте-Крісто". Вона подолала дистанцію в 2,5 км у відритому морі, повторивши шлях знаменитого героя Олександра Дюма, який втік із замку Іф. А вже в жовтні Настя зробила другий заплив - пропливла етап найкрутішого Oceanman. Кром того, Настя викладає в "Інтершколі", бере участь в благодійних забігах, озвучує аудіоказки та мультфільми і збирається написати книгу. Вона в перших рядах на цікавих концертах, виставках і знакових заходи, і частий гість світських хронік різних видань - репортери поспішають сфотографувати Настю, вважаючи, що її посмішка прикрасить будь-яку стрічку новин. І при настільки насиченому графіку Настя встигає подорожувати, смачно готувати і знаходити час для себе, адже для телеведучої добре виглядати - частина професії.

Купуючи даний лот, ви не тільки допомагаєте купити життєво важливе обладнання для маленьких пацієнтів "Охматдиту", а й отримуєте можливість душевно провести час в компанії цікаву людину, яка не перестає дивувати і дивуватися, не боїться нових вершин і любить кидати собі виклик. Але поспішайте - кількість місць дуже строго обмежена!

** Викуп одного лота на увазі запрошення для однієї людини

*** Реалізація даного лота може бути перенесена на 2018 рік

Поточна ціна: 4000 грн.
Початкова ціна: 4000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634