Аукціон — Лот № 607

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Танцевальный мастер-класс от певца и танцора Zveroboy (Никита Горюк) - бывший солист групп "Квест Пистолс" и "Агонь"

Танцевальный мастер-класс от певца и танцора Zveroboy (Никита Горюк) - бывший солист групп "Квест Пистолс" и "Агонь"

Колишній соліст груп "Квест Пістолс" і "Агонія" Микита Горюк вже кілька років успішно розвиває свій новий проект - Zveroboy.

Артист так розповідає про себе і про проект: "У мене досить складний характер, сильний. Спільну мову знайти буває важкувато. Ось звідси і пішло: "Звірячий хлопчик", "звіря ". Ще з однойменною рослиною, звіробій-травою, - тому що у неї властивості дуже класні. Це природний антидепресант, рослина цілющого впливу. Іншими словами, вона робить життя людей легшим. Так і творчість Зверобоя - робить полегшує життя людей".

На наш благодійний аукціон відомий співак і танцюрист запропонував танцювальний майстер-клас! Чудова можливість познайомитися з Микитою, зарядитися його драйвом та навчитися його коронним танцювальним рухам.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634