.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 662 000 грн

Аукціон — Лот № 610

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Майстер-клас по сервіровці та декорування столу в стилі "брокант"

Майстер-клас по сервіровці та декорування столу в стилі "брокант"

Світлана Сабрі, дизайнер інтер'єру реаліті-шоу "Время строить" та керуючий партнер Family Decor, проведе майстер–клас з декорування столу до свята. Втім Світлана впевнена, що для сім'ї кожна зустріч за великим столом повинна перетворюватися на свято, адже в нашій буденності життя і без того вистачає. Тому отримані знання рекомендує використовувати як можна частіше – навіть щодня. Світлана точно знає як зробити так, щоб улюблений посуд виглядав по-новому і склався в красиву композицію. І тоді будь-сімейний обід або вечеря стане особливим!

"Французи в побуті часто використовують стиль "брокант", - розповідає Світлана. – В перекладі з французького - "блошиний ринок", "барахолка". Я закохалася в цей стиль, коли навчалася у Франції, і тепер часто використовую вдома. У багатьох з нас є улюблена тарілка, ложка, виделка або, можливо, келих, привезений з подорожі або подарований близькою людиною. Впевнена, що у багатьох збереглися кришталеві келихи і фруктовниці-конфетница, подаровані коханими мамами та бабусями. Як їх використовувати в сервіровці? Як поєднувати з модними тарілками, які теж хочеться бачити на столі? Все можливо!"

Вивчати мистецтво декору Світлана Сабрі почала багато років тому у Франції. Сьогодні вона є співвласницею мережі магазинів декору і подарунків Family Decor, в яких регулярно проводить майстер-класи і просто дружні зустрічі, розповідаючи про інтер'єрні новинки, модні тенденції в декорі і секрети, як зробити житло затишнішім. Світлана вчить прикрашати будинок і сервірувати стіл не тільки з урахуванням модних тенденцій, але і "з душею, і з любов'ю", як вона каже, смаком і урахуванням уподобань усіх членів родини або гостей. Вона зізнається, що майстер-класи з сервіровки і декорировання столу – найулюбленіші.

Переможці цього унікального лота дізнаються багато нового, отримають професійні поради і оформлять стіл під чуйним керівництвом майстра. А пізніше – порадують і здивують родину, друзів і знайомих новими вміннями. Тим більше, що попереду – ціла низка новорічних і різдвяних свят, коли подібні вміння особливо корисні! Поспішайте – кількість місць в міні-групі обмежена.

• * Покупка одного лота надає можливість присутності на майстер-класі для однієї людини
Тривалість майстер-класу - 1,5 години
• Майстер-клас проводиться в одному з київських ресторанів
• * Реалізація даного лота можлива у 2018 році (міні-група до 6 осіб)

Поточна ціна: 1500 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634