.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 600 000 грн

Аукціон — Лот № 616

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Open kids box - коробочка з сюрпизами від кращої підліткової групи України

Open kids box - коробочка з сюрпизами від кращої підліткової групи України

У них ціла армія шанувальників, а кліпи в соцмережах набирають десятки мільйонів переглядів. Секрет їхнього успіху - відмінна команда і старанна робота - в артисток такий напружений графік, що і зіркову хворобу колись підхопити.

Краща підліткова група України Open Kids дала сольний концерт в Києві. Сюрпризом для шанувальників стала нова пісня групи, а ще один сюрприз дівчатка приготували для глядачів нашого каналу.

Дівчатка з дійсно відкритими серцями підтримали ініціативу "Інтер - дітям". Їх лот фірмовий "Ореп box" з сюрпризами від групи.

Поточна ціна: 1500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634