Аукціон — Лот № 623

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Боксерськи рукавички з автографом Дениса Берінчика

Боксерськи рукавички з автографом Дениса Берінчика

Історія світового боксу пишеться українськими боксерами!

Денис Беринчик поряд з Олександром Усиком та Василем Ломаченко - один з яскравих представників золотого покоління українського олімпійського боксу на Чемпіонаті світу в 2011-му році і Олімпійських іграх 2012 року. Йому аплодував олімпійський Лондон і весь спортивний світ. Тепер наші боксери здобувають блискучі перемоги на професійному рингу, які, до речі, в Україні ексклюзивно показує телеканал "Інтер".

У суботу, 16 грудня, український боксер Денис Беринчик переміг філіппінця Аллана Валлеспіна в бою за титул WBO Oriental в легкій вазі. Видовищний бій пройшов на Льодовій арені в Броварах. Український боксер здобув перемогу технічним нокаутом у 6-му раунді. У 5-му раунді Беринчик відправив суперника в нокдаун.

У Дениса Берінчика - особливий почерк! Його епатажні виходи в ринг - завжди окреме сценічне дійство. На свій недавній бій українець вийшов під пісню московської Олімпіади, в костюмі олімпійського ведмедика - талісмана Олімпіади-1980, а один з представників його команди ніс попереду справжній олімпійський факел з Ігор в Москві.

Ці боксерські рукавички з автографами відомого українського боксера Дениса Берінчика принесуть Вам удачу і переможний настрій на весь майбутній рік!

Поточна ціна: 3500 грн.
Початкова ціна: 2500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634