.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 600 000 грн

Аукціон — Лот № 628

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Участь в зйомках Bagi_vlog та майстер клас з вокалу Анастасії Багінської, учасниці Дитячого Євробачення 2017

Участь в зйомках Bagi_vlog та майстер клас з вокалу Анастасії Багінської, учасниці Дитячого Євробачення 2017

Анастасія Багінська з п'яти років на сцені! І вже кілька років тендітна дівчина з зовсім не дитячим, сильним і красивим голосом, представляє свою країну на великих сценах міжнародних конкурсів, звідки привезла в Україну багато нагород і перемог! Співпрацювала з багатьма зірками шоу-бізнесу, такими як: Потап, Джамала, Alyosha, Тіна Кароль. ТВ-шоу, дубляж, зйомки у фільмах, ведуча програм, відкриття червоної доріжки дорослого Євробачення в Києві! І це Анастасії тільки 12 років! Вже зараз, ця дівчина є творчим послом багатьох міжнародних та благодійних заходів державного рівня, що надихає не тільки підлітків, а й дорослих на рішучі і, можливо, величні дії!

У цьому ж році, Настя представляла Україну на "Дитячому Євробаченні 2017" в Тбілісі, де зайняла 7-е місце!

Протягом усього перебування в Грузії, Анастасія вела свій влог - Bagi_Vlog, в якому освітлювала всю закулісну "кухню" конкурсу.

Тож логічно, що лот Анастасії - участь у зйомках Bagi_Vlog та майстер клас з вокалу.

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634