Аукціон — Лот № 633

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
"Етикет для малюків". Книга Олени Лободи з серії "найкращий подарунок"

"Етикет для малюків". Книга Олени Лободи з серії "найкращий подарунок"

Крики, розкидані іграшки, каша на підлозі... Таку картину можна спостерігати досить часто. Як навчити дітей правилам поведінки?

Нещодавно про це розповідали в Київському будинку книги, де пройшла презентація посібника "Етикет для малюків" Олени Лободи з серії "найкращий подарунок". Всі правила і поради автор написала у вигляді віршів і цікавих історій.

Яскраві запам'ятовуються ілюстрації до книги підготували вихованці Художньої Академії Костя Лавро.

Поточна ціна: 250 грн.
Початкова ціна: 250 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634