Аукціон — Лот № 643

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
"Захід сонця на Кінбурнській косі" з виставки  "Україна вражає – диво в об’єктиві"

"Захід сонця на Кінбурнській косі" з виставки "Україна вражає – диво в об’єктиві"

Команда тревел-проекту "Україна вражає" і телеведуча Валерія Микульська пропонують на наш благодійний марафон картини з виставки "Україна вражає – диво в об'єктиві", яка проходила в Київському будинку книги.

У колекції представлені найбільш яскраві, вражаючі та емоційні фотороботи, які Валерія зробила під час численних подорожей по країні.

Команда проекту "Україна вражає" у кожну подорож вирушає з валізою позитивних думок, а повертається додому з удвічі більшим багажем приємних і яскравих емоцій. І цими емоціями Валерія Микульська і її команда готові поділитися з вами

Роблячи ставку за цим лотом, ви купуєте фотокартину "Захід сонця на Кінбурнській косі". Знімок зроблено поблизу НПП "Білобережжя Святослава", Миколаївська область.

Поточна ціна: 700 грн.
Початкова ціна: 700 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634