.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 600 000 грн

Аукціон — Лот № 646

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Колекційний олімпійський ведмедик від Дениса Берінчика

Колекційний олімпійський ведмедик від Дениса Берінчика

Історія світового боксу пишеться українськими боксерами!

Денис Берінчик разом з Олександром Усиком та Василем Ломаченко - один з яскравих представників золотого покоління українського олімпійського боксу на Чемпіонаті світу в 2011-му році і Олімпійських іграх 2012 року. Йому аплодував олімпійський Лондон і весь спортивний світ. Тепер наші боксери здобувають блискучі перемоги на професійному рингу, які, до речі, в Україні ексклюзивно показує телеканал "Інтер".

У суботу, 16 грудня, український боксер Денис Берінчик переміг філіппінця Аллана Валлеспина в бою за титул WBO Oriental у легкій вазі. Видовищний бій відбувся на Льодовій арені у Броварах. Український боксер здобув перемогу технічним нокаутом у 6-му раунді. У 5-му раунді Берінчик відправив суперника в нокдаун.

У Дениса Берінчика - особливий почерк! Його епатажні виходи у ринг - завжди окреме сценічне дійство. На свій недавній бій українець вийшов під пісню московської Олімпіади в костюмі олімпійського ведмедика – талісмана Олімпіади-1980, а один з представників його команди ніс попереду справжній олімпійський факел з Ігор у Москві.

Денис давно колекціонує все, що пов'язано з олімпійською символікою. Нехай цей колекційний олімпійський ведмедик від Дениса Берінчика принесе Вам удачу і переможний настрій на весь наступний рік!

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634