.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 600 000 грн

Аукціон — Лот № 664

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Майстер-клас від Олександра Стоянова, прем'єра Національної опери України

Майстер-клас від Олександра Стоянова, прем'єра Національної опери України

Прем'єр київської Національної опери Олександр Стоянов презентує на нашому аукціоні свій благодійний майстер-клас.

"Це буде закулісся Оперного театру, це будуть нюанси і секрети нашої балетної професії, які неможливо буде побачити більше ніде! Це буде цікаво! Якщо ви не байдужі до долі українських дітей, вибирайте на сайті мій лот, лот від Олександра Стоянова - майстер-клас в оперному театрі з балету. Давайте врятуємо життя разом!" - закликає відомий артист.

Реалізація даного лота можлива навесні-влітку 2018 року – з урахуванням гастрольного графіка артиста.

Поточна ціна: 4100 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634