.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 662 000 грн

Аукціон — Лот № 667

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Модель легендарного винищувача Ла-5 від ветерана авіації Михайла Тупчієнка

Модель легендарного винищувача Ла-5 від ветерана авіації Михайла Тупчієнка

Під Новий рік трапляються дива. До нас на телеканал "Інтер" прийшла посилка, а в ній - модель літака Ла-5 і зворушливий лист від ветерана авіації - Тупчієнко Михайла Юрійовича.

Михайлу Юрійовичу 83. Він ходить з паличкою, вже руки не ті, та й очі... Але ветеран не звик відпочивати. Не так давно Михайло Юрійович освоїв нове захоплення - майструвати за оригінальними кресленнями моделі бойових вітрильників і літаків. Одну з моделей він дарує нам на благодійний аукціон "Інтер - дітям". Це модель винищувача Ла-5, сконструйованого в 1942 році Семеном Лавочкіним. Саме на такому літаку літав тричі герой Радянського Союзу, легендарний льотчик-винищувач уродженець Сумщини Іван Микитович Кожедуб.

Модель дуже красива - у літака горять бортові вогні, крутиться пропелер. Здається, ось-ось він вийде на злітну смугу, набере швидкість і злетить! І сьогодні у Ла-5 є нове бойове завдання - допомогти дітям!

Будемо жити!

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634