Аукціон — Лот № 668

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Абонемент на 8 занятий по флай-йоге от Vedalife.com

Абонемент на 8 занятий по флай-йоге от Vedalife.com

Флай-йога (антигравитационная йога, йога в гамаках) – это одновременно вид спорта, лечение и релакс. Она позволяет привести в порядок здоровье, тело и самочувствие.

Занятия проходят в специальных гамаках, прикреплённых к потолку, которые служат поддерживающим элементом во время практики. Гамак помогает снять напряжение в шее и спине. Благодаря ему сложные асаны вроде стойки на голове, которые в классической йоге можно освоить лишь спустя месяцы или годы упорных тренировок, на флай-йоге под силу даже новичку.

Приобретая этот лот, вы получаете Абонемент на 8 занятий в студии Vedalife

Летать легко!

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634