Аукціон — Лот № 670

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Екскурсія по Києву на особистому авто Ігоря Воєвуцького, учасника групи "Авіатор"

Екскурсія по Києву на особистому авто Ігоря Воєвуцького, учасника групи "Авіатор"

Співак, учасник групи "Авіатор" Ігор Воєвуцький покатає на особистому авто і покаже улюблені місця Києва. Це не тільки можливість особисто познайомитися з музикантом, але і можливість побачити Київ його очима, почути цікаві історії з життя українського артиста, весело і незвично провести час. Лот може стати гарним подарунком для шанувальників Ігоря Воєвуцького і для всіх, хто любить нестандартні екскурсії.

Поточна ціна: 1700 грн.
Початкова ціна: 1700 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634