Аукціон — Лот № 675

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Участь в зйомках рубрики журналіста Яна Іванишина "Садові поради"

Участь в зйомках рубрики журналіста Яна Іванишина "Садові поради"

Програма "Ранок з "Інтером" і журналіст Ян Иванішин запрошують вас взяти участь у зйомках популярної та корисної рубрики "Садові поради". Ви побачите, як проходить зйомка сюжетів нашої ранкової програми, дізнаєтеся багато нового про дерева, кущі та рослини, і прослухаєте майстер-клас від садового експерта програми "Ранок з Інтером" Сергія Коженевського.

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634