Аукціон — Лот № 682

Аукціон завершено
Фото с автографом голливудской звезды Боба Уолла

Фото с автографом голливудской звезды Боба Уолла

Фото с автографом Боба Волла - голливудской звезды, актера боевых сцен и напарника Брюса Ли и Чака Норриса, которое передал наш друг, голливудский продюсер и актер Виктор Мигалчан. А сам Боб Волл по просьбе Виктора не только подписал свое фото, но и записал видео-обращение к украинцам.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634