Аукціон — Лот № 685

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Баллончик с горным воздухом от ведущей шоу "Орел и решки. Перезагрузка" Насти Ивлеевой

Баллончик с горным воздухом от ведущей шоу "Орел и решки. Перезагрузка" Насти Ивлеевой

В баллончике – чистейший воздух канадских Скалистых гор, в  один баллон помещается 7,7 л свежего воздуха. Ведущая тревел-шоу "Орел и решка. Перезагрузка" Настя Ивлеева брала с собой такие балончики на съемки в некоторые азиатские страны – они спасали ее от сильнейшего смога и неприятного запаха. Один из балончиков телеведущая решила выставить в качестве полезного лота на благотворительный аукцион.

Свежий воздух нужен всем - участвуйте в аукционе!

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634