Аукціон — Лот № 685

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Балончик з гірським повітрям від ведучої шоу «Орел і решка. Перезавантаження» Насті Івлєєвої

Балончик з гірським повітрям від ведучої шоу «Орел і решка. Перезавантаження» Насті Івлєєвої

У балончику – найчистіше повітря канадських Скелястих гір, в один балон вміщується 7,7 л свіжого повітря. Ведуча тревел-шоу «Орел і решка. Перезавантаження» Настя Івлєєва брала з собою такі балончики на зйомки у деякі азіатські країни – вони рятували її від сильного смогу і неприємного запаху. Один з балончиків телеведуча вирішила виставити у якості корисного лота на благодійний аукціон.

Свіже повітря потрібне всім – беріть участь в аукціоні!

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634