.
Необхідно: 710 000 Зібрано: 662 000 грн

Аукціон — Лот № 689

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Візит на знімальний майданчик і за куліси дитячого талант-шоу «Круче всех»

Візит на знімальний майданчик і за куліси дитячого талант-шоу «Круче всех»

Вже у березні на телеканалі «Інтер» стартує другий сезон програми «Круче всех». Це найпозитивніше дитяче талант-шоу на українському телебаченні, адже в ньому немає переможців і переможених. Всі без винятку учасники отримують медаль «Круче всех», бурхливі овації присутніх в залі і любов багатомільйонної аудиторії телеглядачів!
 
Вперше команда проекту готова відкрити таємниці закулісся шоу! Володар даного лота буде запрошений на зйомки нових випусків програми і ще до телевізійної прем'єри дізнається, чим маленькі українці будуть дивувати країну в ефірі «Інтера» у другому сезоні талант-шоу. А ще - познайомиться з зірками, які завжди приходять підтримати юних учасників програми, і, звичайно ж, сфотографується на пам'ять з чудовими ведучими проекту Андрієм Доманським та Андрієм Данилевичем. Позитивні емоції і маса яскравих вражень гарантовані!

• В лоті мається на увазі запрошення для двох осіб
• Реалізація лота можлива тільки в кінці лютого-початку березня

Поточна ціна: 1500 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для реанимації Центра дитячої токсикології

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634