Аукціон — Лот № 696

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Ексклюзивна брендована футболка групи Green Grey з автографом + диск

Ексклюзивна брендована футболка групи Green Grey з автографом + диск

Ексклюзивна футболка з автографами культового українського рок-гурту "GREEN GREY" і диск з піснями з альбому WTF. Ці пам'ятні речі від улюблених музикантів стануть відмінним подарунком для всіх фанатів української рок-музики і вашим особистим внеском у спільну добру справу. Разом ми допоможемо дітям з проблемами зору побачити наш великий і прекрасний світ!

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634