Аукціон — Лот № 697

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Участь у футбольному матчі з «Легендами футболу»

Участь у футбольному матчі з «Легендами футболу»

Володар даного лота, запропонованого Владом Ващуком в студії програми «Стосується кожного», має унікальну можливість - вийти на футбольне поле разом з легендами українського футболу!

Ви стовідсотково знаєте і багато разів чули ці зіркові імена та прізвища: Владислав Ващук, Сергій Нагорняк, Віталій Рева, В'ячеслав Шевчук, Володимир Єзерський, Едуард Цихмейструк, Андрій Воронін, Олександр Шовковський, Даріо Срна... Більшість легендарних футболістів вже підтвердили свою участь в благодійному матчі, як і ведучі телеканалу «Інтер». Вийти на поле в подібній зірковій компанії - мрія будь-якого футбольного вболівальника! До того ж під керівництвом таких легендарних тренерів, як Анатолій Дем'яненко і Володимир Безсонов. А перед початком матчу і в перерві між таймами вас чекає ще й музичний сюрприз!

На пам'ять про цю гру у вас залишиться фірмова футболка, яку можна буде підписати у гравців, фоторепортаж і масу емоцій.

  • У команді «Легенди футболу» можуть бути заміни.
  • Викуп лота означає вихід на поле (мінімум 10 хвилин) для одного гравця.
  • Реалізація лота запланована на 20 травня 2018 року.
  • Місце реалізації - Київ, "Місто спорту" (Гідропарк).
  • Тривалість благодійного матчу - 2 тайми по 20 хвилин.
  • На даному заході буде телезйомка.
  • Покупець також отримує унікальну можливість поспілкуватися з відомими футболістами після гри, спільно проаналізувати матч і сфотографуватися з легендами.
Поточна ціна: 10000 грн.
Початкова ціна: 10000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634