Аукціон — Лот № 698

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Футбольний м'яч з автографом відомого українського футболіста Владислава Ващука

Футбольний м'яч з автографом відомого українського футболіста Владислава Ващука

Даний лот був запропонований Владом Ващуком в ефірі програми «Стосується кожного», присвяченій аукціону "Інтер-дітям". Прямо в студії програми відомий футболіст підписав м'яч "Купи цей лот і станеш сильніше!", і залишив автограф. Люди, які знають спортсмена, кажуть, що всі побажання Влада збуваються)))

Поточна ціна: 1200 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634