Аукціон — Лот № 700

Аукціон завершено
Консультація від відомого психолога Наталії Ломоносовой

Консультація від відомого психолога Наталії Ломоносовой

Наталія Ломоносова - один з найвідоміших в Україні практикуючих психологів з 17-річним досвідом роботи в індивідуальній, сімейній, груповій психотерапії. Є експертом програм "Стосується кожного", "Ранок з Інтером" на телеканалі "Інтер", програми  "Свідок" на телеканалі "НТН".

Поточна ціна: 1400 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634