Аукціон — Лот № 701

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Екскурсія по Київському театру драми і комедії на лівому березі від актриси Юлії Волчкової

Екскурсія по Київському театру драми і комедії на лівому березі від актриси Юлії Волчкової

Захоплюючу екскурсію по одному з кращих театрів України проведе заслужена артистка України, актриса театру, кіно і телебачення Юлія Волчкова. Знімалася в популярному серіалі виробництва телеканалу Інтер "Мереживо Долі". Ви зможете побачити акторську професію зсередини: зазирнути за лаштунки, відвідати гримерки і костюмерний цех.

  • Викуп лота означає запрошення для 1 людини
Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634