Аукціон — Лот № 702

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Спортивне тренування з дворазовим чемпіоном Турніру Arnold Classic Миколою Ткачуком

Спортивне тренування з дворазовим чемпіоном Турніру Arnold Classic Миколою Ткачуком

Киянин Микола Ткачук нещодавно повернувся з Америки, де вже вдруге завоював перемогу на Міжнародному турнірі Arnold Classic, ставши абсолютним чемпіоном з гирьового спорту. Вищу нагороду престижного змагання український спорстмен отримав з рук легендарного актора і спортсмена Арнольда Шварценеггера! Тепер потренуватися з нашим чемпіоном може кожен! З покупцем цього лота Микола проведе спільне тренування, поділиться секретами свого спортивного успіху, а також дасть поради з правильного харчування!

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634